WIE IS WIE

Maak kennis met het team van Theater Malpertuis, de vrijwilligers, de Raad van Bestuur en de Algemene Vergadering.

MEDEWERKERS 
Artistiek directeur | Piet Arfeuille | piet@malpertuis.be 
Zakelijke leiding | Maud Verlynde | maud@malpertuis.be 
Assistent zakelijke leiding | Ann Vanneste | ann@malpertuis.be 
Communicatie en publiekswerk | Fred Libert | fred@malpertuis.be
Assistentie communicatie en publiekswerk | Julie Meulyzer | julie@malpertuis.be
Productieleiding | Rik Teunis |
rik@malpertuis.be 
Technicus en huismeester | Wim Loobuyck | wim@malpertuis.be 
Logistiek | Katia Claeys | katia@malpertuis.be 

VRIJWILLIGERS

Zonder de vele helpende handen van ons hecht vrijwilligersteam zou Theater Malpertuis vierkant draaien. Lore Bouckaert ondersteunt ons met administratief werk. Christine Deguffroy, Luc Derock, Marie Minjauw, Katia Ostyn, Martine Warnez en Antje Verstaen ondersteunen ons bij het uitbaten van de Foyer en het adresseren van de seizoensbrochure en periodieken. Carine Bauwens, Martin Gilbert, Jimmy Dupont, Marleen Decock en Paul De Doncker zorgen voor het verspreiden van onze affiches in het straatbeeld. Tot slot kunnen we altijd rekenen op Martine Blauwet (Moeder Malpertuis) en Eddy Roets voor logistieke ondersteuning. 

RAAD VAN BESTUUR 

Theater Malpertuis wordt vertegenwoordigd door een gedreven Raad van Bestuur: Wim Vanseveren (voorzitter), Heleen Rijckaert (secretaris), Sigrid Balduck, Alina Tudora, Frank Vandenberghe, Dominique Bouckaert, Benedikt Deberdt, Ingrid De Vos, Bert Devos en Egmont Ruelens.  Het mandatenrooster van het bestuur kan op eenvoudige vraag geconsulteerd worden, mail naar info@malpertuis.be

ALGEMENE VERGADERING 

Tot de Algemene Vergadering van Theater Malpertuis behoren volgende leden: Luc De Leersnyder, Roeland Vander Plaetse, Simon Bekaert, Sybille Cappelle, Tinne Bral, Veerle Windels, Hendrik Vandenbruwane en Dirk Mattelaer.